třídit podle:
názvu
ceny výrobce

Lepidlo na puzzle

Lepidlo na puzzle

Poskládali jste obrázek a chcete si jej takhle uchovat? Kupte si lepidlo speciálně určené na lepení puzzle. Rozetírá se shora na poskládaný obrázek tak, aby dobře proniklo do mezer mezi jednotlivé části skládačky<BR><BR><B>Návod na použiti konzervačního lepidla pro zpevněni puzzle skládačky</B><BR><BR>Podkládané puzzle podložte papírem, aby byla chráněná pracovní plocha. Potřebné množství lepidla nalijte a rovnoměrně rozetřete po ploše puzzle například starou kreditní kartu nebo tvrdý kartón. Důležité jsou lepidlem zalité mezery mezi jednotlivými dílky puzzle. Nechte dostatečně dlouho schnout, nejméně však jednu hodinu. Dokud lepidlo nezaschne, tak je mléčné bílé. Neobavejte sa toho, po zaschnutí se stane průsvitným.<BR><BR>Upozornění: Lepidlo je citlivé na chlad, proto jej nikdy neskladujte v prostorech, kde okolní teplota vzduchu může být pod bodem mrazu.

  • 545 hodnocení

75 Kč

75 Kč

Podložka na puzzle

Podložka na puzzle

Podložka na odložení puzzle. Nabízí plochu pro motivy do 1500 dílků. Můžete skládat přímo na filcu. Na odložení stačí navinout puzzle na plastikovou rourku a upevnit gumičkama. Puzzle se dá bezpečně a jednoduše odložit a šetří prostor.<BR><BR>Obsah:<BR>- nesmekavá filcová podložka (100x66 cm)<BR>- plastiková rourka<BR>- 2 gumové pásky

  • Zboží nemá hodnocení

449 Kč

449 Kč

Podložka na puzzle

Podložka na puzzle

Podložka na odložení puzzle. Nabízí plochu pro motivy do 2000 dílků. Můžete skládat přímo na filcu. Na odložení stačí navinout puzzle na plastovou rourku a upevnit gumičkou. Puzzle se dá bezpečně a jednoduše odložit a šetří prostor.

  • Zboží nemá hodnocení

409 Kč

409 Kč

Podložka na puzzle do 3000 dílů...

Podložka na puzzle do 3000 dílů

Stačí doskládat, srolovat, odklidit. A další den zase rozbalit a dál skládat. Na to je tato podložka na puzzle do 3000 dílů.

  • 1 hodnocení

559 Kč

559 Kč

Podložka na puzzle XXL

Podložka na puzzle XXL

Podložka na odložení puzzle. Nabízí plochu pro motivy do 3000 dílků. Můžete skládat přímo na filcu. Na odložení stačí navinout puzzle na nafukovací plastikovou rourku a upevnit gumičkama. Puzzle se dá bezpečne a jednoduše odložit a šetří prostor.<BR><BR>Obsah:<BR>- nesmekavá filcová podložka (150x100 cm)<BR>- nafukovací váleček<BR>- 3 gumové pásky

  • 7 hodnocení

762 Kč

762 Kč

Puzzle - Conserver Permanent

Puzzle - Conserver Permanent

Tekuté lepidlo na všechny druhy puzzlí. Doba schnutí je kolem 1 hodiny. <BR><BR><B>Návod na použiti konzervačního lepidla pro zpevněni puzzle skládačky</B><BR><BR>Podkládané puzzle podložte papírem, aby byla chráněná pracovní plocha. Potřebné množství lepidla rovnoměrně rozetřete po ploše puzzle houbičkou pod uzávěrem. Důležité jsou lepidlem zalité mezery mezi jednotlivými dílky puzzle. Nechte dostatečně dlouho schnout. Po použití lepidla s houbou na roztírání, tuto houbu řádně vypláchněte pod tekoucí vodou.<BR><BR>Upozornění: Lepidlo je citlivé na chlad, proto jej nikdy neskladujte v prostorech, kde okolní teplota vzduchu může být pod bodem mrazu.

  • 5 hodnocení

220 Kč

220 Kč

Puzzle Conserver Dino

Puzzle Conserver Dino

Tekuté lepidlo na všechny druhy puzzle. Natírá se na lícní stranu. Jedna tuba stačí na 1500 dílné puzzle. Puzzle pak zůstane pohromadě. Tuba je uzávíratelná.

  • Zboží nemá hodnocení

84 Kč

84 Kč
Zobrazuji 1-7 z 7 nalezených